Aukcja Charytatywna

Z inicjatywy pani Agaty Sakowskiej i Samorządu Uczniowskiego oraz przy MEGA dużej współpracy pana Bartosza Szyzdka, 24 stycznia odbyła się aukcja na rzecz siedmioletniej Diany, która dzielnie walczy z bardzo poważną chorobą. W inicjatywie wzięła udział cała społeczność szkolna ZSZ Nr 3. Przedmiotem licytacji były min. ceramika, power banki, koszulki, czapeczki, kocyki piknikowe, kubki, a przede wszystkim ciasta upieczone przez uczniów i ich rodziców. Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmom: Salon PLAY Wastel Ostrołęka Filip Wasiński, Hochland – To jest pyszne!, Czarna Owca Wege Bar, Cafe Fusy, Papiernia Biuro (sklep papierniczy), Kuźnia – Klub Sportów Sylwetkowych, Salon Fryzjerski Pretty You, Fotografia Natalia Kubeł, które zechciały wspomóc naszą akcję❤️. WIELKIE dziękuję, kierujemy do naszej uczennicy, która zaoferowała zrobienie manicure hybrydowego oraz pana Andrzeja Żywicy i jego współpracownikom z firmy Energa❤️.

Podczas aukcji było duuużo emocji, uczniowie z nauczycielami walczyli o pyszne wypieki i inne gadżety😊 Rzeczy niewylicytowane podczas emocjonującej licytacji można było zakupić w sklepiku, zorganizowanym na drugi dzień🙂. Cały utarg ze sklepiku dopełnił wynik licytacji😊.

Podsumowując… jesteśmy BARDZO szczęśliwi, że udało nam się uzbierać sporą sumę na leczenie Diany!!!
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli, zaangażowali się oraz wzięli udział w naszej akcji❤️.

Organizatorzy.