„LOGIKA NIE TYLKO DLA MATEMATYKA”

Dnia 5 czerwca odbył się międzyszkolny konkurs „LOGIKA NIE TYLKO DLA MATEMATYKA” organizowany przez ZSZ4 w Ostrołęce. Ze względu na pandemię forma konkursu była online.

Naszą szkołę reprezentowało liczne grono uczniów. Ze wszystkich jesteśmy dumni. Szczególne wyrazy uznania należą się następującym uczniom:

Adam Jeziorkowski z klasy 1 Lsg – zajął II miejsce w kategorii klas ponadgimnazjalnym (opiekun Adrianna Dziekońska)

Adam Gacioch z klasy 1 Lpp -zajął IV miejsce w kategorii klas ponadpodstawowych (opiekun Dorota Beczak)

Marcin Krukowski z klasy 1 Enp-zajął V miejsce w kategorii klas ponadpodstawowych (opiekun Dorota Beczak)

Jest to bardzo ciekawy konkurs, który sprawdza nie tylko suchą wiedzę matematyczną ale także logiczne myślenie podczas rozwiązywania różnorodnych zagadek matematycznych.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!