Szkolny Konkurs Przyrodniczy

W dniu 15. 03.2019 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Przyrodniczy. Miał on na celu rozwijanie zainteresowania szeroko rozumianą przestrzenią biologiczną, chemiczną, fizyczną i geograficzną, oraz propagowanie idei wspierania uzdolnień uczniów klas pierwszych z przedmiotów przyrodniczych. Uczestnikami konkursu byli chętni uczniowie klas pierwszych liceum i technikum. Najlepszymi okazali się uczniowie:

  • I miejsce – Magdalena Lemańska kl. I LO s
  • II miejsce- Fabian Parzych kl. I T En
  • III miejsce – Natalia Małaszek  kl. I TE

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: Justyna Pawlikowska, Teresa Dobkowska, Monika Pokora, Hanna  Mikulska, Ewa Martynowicz