VI edycja Konkursu Języka Angielskiego

Protokół z VI edycji Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich technikum z Zespołów Szkół Zawodowych w Ostrołęce

Dnia 18 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich technikum z Zespołów Szkół Zawodowych w Ostrołęce. Organizatorem konkursu były p. Ewa Grzeszczyk oraz p. Marta Łojewska.  Konkurs miał formę pisemnego testu sprawdzającego poziom i umiejętności językowe uczniów. Każda szkoła miała możliwość zgłoszenia pięciu najlepszych uczniów ze swojej placówki. Oto lista tegorocznych zwycięzców:

  1. Dziadak Jakub, ZSZ nr 3
  2. Rzepkowska Aleksandra, ZSZ nr 4
  3. Popielarczyk Alicja, ZSZ nr 2

W konkursie z ZSZ 3 wzięli udział następujący uczniowie:

  1. Jakub Dziadak 3 TI
  2. Daniel Fronczak 3 TI
  3. Michał Jeziorkowski 3 TI
  4. Paulina Tlomacka 3 TAK

Opiekun: Ewa Bednarczyk