Wycieczka paintballowa – przygoda i adrenalina!

wpis w: Aktualności | 0

Paintball jest sportem, który dostarcza wielu emocji i sprawdza zupełnie nowe umiejętności. W malowniczo położonym lesie pod Nowogrodem nad płynącą tutaj wyjątkowo spokojnie Narwią, na specjalnie przygotowanym terenie do rozgrywek paintballowych dającym doskonałe możliwości ukrycia się i ataku z zaskoczenia toczyła się zacięta walka.

Dwie drużyny złożone z uczniów klas II LO–s i I TI – c; rywalizowały w realnych potyczkach strzeleckich. To wciągająca gra zespołowa, która bardziej niż nadzwyczajnej sprawności i kondycji fizycznej wymaga drużynowej współpracy, sprytu i taktycznego podejścia.

Po bardzo wyczerpujących rozgrywkach, spożyliśmy posiłek przy ognisku jeszcze bardzo długo analizując najbardziej ciekawe fragmenty rywalizacji. Nie obyło się również bez  śpiewania piosenek. Podczas wycieczki ujawniły się wśród uczestników nowe talenty wokalne i wojskowe.

 

Adrianna Dziekońska

Katarzyna Fabisiewicz