Zostań wolontariuszem MOPR w Ostrołęce

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 24.05.2018 r. i 07.06.2018 r. odbyły się spotkania z przedstawicielami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Panowie Piotr Majk i Bartosz Markiewicz przedstawili uczniom program wolontariatu MOPR pod nazwą „Pomóż innym zostając wolontariuszem” i przybliżyli ideę wolontariatu w ramach świetlicy objazdowej „Radosny świetlicobus”.

Każdego roku duża grupa uczniów z naszej szkoły włącza się w ww. formy wolontariatu i zdobywa uznanie organizatorów za zaangażowanie i sumienność.

Wolontariat to cenna działalność młodych ludzi, cechujących się dużą wrażliwością społeczną i chęcią pożytecznego spędzenia czasu.

A może TY masz takie cechy? Właśnie jest świetna okazja, aby je wykorzystać.

 

Organizator: Barbara Złotkowska

pedagog szkolny