MŁODY CZŁOWIEKU!

 • Chcesz porozmawiać o swoich problemach?
 • Nie potrafisz porozumieć się z koleżankami i kolegami?
 • Czujesz, że nikt Cię nie rozumie, jesteś samotny?
 • Masz trudności z nauką?
 • Masz problem i nie wiesz, jak go rozwiązać?
 • Chciałbyś pomóc innym, nie wiesz w jaki sposób?
 • Masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić?

ZWRÓĆ SIĘ DO PEDAGOGA LUB PSYCHOLOGA SZKOLNEGO.

PAMIĘTAJ - NIE MUSISZ BYĆ SAM ZE SWOIM PROBLEMEM.

 

RODZICU!!!

 • Niepokoi Cię zachowanie nastoletniego dziecka?
 • Chcesz porozmawiać o dziecku i Waszych problemach?
 • Masz pytania dotyczące wyników nauczania dziecka i jego funkcjonowania w szkole?
 • Potrzebujesz wsparcia w procesie wychowania?
 • Masz pytania i nie wiesz do kogo się z nimi zgłosić?
 • Szukasz pomocy?

 

ZWRÓĆ SIĘ DO PEDAGOGA LUB PSYCHOLOGA SZKOLNEGO.

 ZAPRASZAMY!

Godziny pracy w roku szkolnym 2018/2019

 

  PSYCHOLOG PEDAGOG  PEDAGOG
LENA KOŁDYS BARBARA ZŁOTKOWSKA   DANUTA KUTYŁOWSKA
Poniedziałek
10.00 – 14.00 12.00 – 16.00 08.00 – 13.00
Wtorek
09.00 – 14.00 11.00 – 16.00 08.00 – 12.00
Środa
10.30 – 14.30 11.00 – 16.00  08.00 – 12.00
Czwartek
08.00 – 12.00 08.00 – 12.00 12.00 – 16.00
Piątek
08.00 – 13.00 08.00 – 12.00 11.00 – 16.00

   

 

Nasze działania w roku szkolnym 2018/2019

HEJT…HEJT…WSZECHOBECNY…HEJT 🙁

Padłeś/aś ofiarą hejtu? Ktoś grozi Ci za pośrednictwem facebooka, maila, messengera bądź innego portalu społecznościowego? A może ktoś rozpowszechnia kompromitujące Cię materiały lub udostępnia Twój wizerunek bez Twojej zgody?

Nie wiesz co z tym zrobić? Gdzie szukać pomocy…?

Możesz przyjść do psychologa i pedagoga szkolnego (gabinet 211, 217).

Jeśli z jakiegoś powodu masz opory przed przyjściem do gabinetu, proponujemy Ci kontakt mailowy. Poniżej podajemy adres mailowy.

 

lena.koldys@zsz3.ostroleka.pl

STOP HANDLU LUDŹMI

W celu zapobiegania zjawisku handlu ludźmi oraz przestępstwom mu towarzyszącym, w tym roku Komenda Miejska Policji w Ostrołęce przystąpiła do projektu „Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa – praca w Holandii”, który polegał na wizycie i spotkaniu przedstawicieli Nationale Politie Nederland w Polsce. Wydarzenie odbyło się 14 września 2018r. w sali Konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce.

Z racji tego, że projekt skierowany jest do młodzieży ostatnich klas szkół średnich, pedagogów placówek oświatowo – wychowawczych oraz osób zajmujących się poruszaną problematyką w instytucjach pomocowych, nie mogło nas tam nie być.

Przyjęliśmy zaproszenie i uczestniczyliśmy w warsztatach edukacyjno – informacyjnych, które poprowadzili zaproszeni goście - policjanci z Holandii wraz z opiekunem – policjantem z Komendy Głównej Policji.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się o ewentualnych zagrożeniach, jakie spotkać nas mogą w trakcie wyjazdów zagranicznych, a także zapoznani zostaliśmy z przypadkami handlu ludźmi, pracy przymusowej i wyzysku pracowniczego. Jednogłośnie, inicjatywę tę, uważamy za ciekawą a przede wszystkim - za niezwykle cenną.

Uczniowie kl. IV TH

Psycholog Lena Kołdys

Pedagog Danuta Kutyłowska